top of page
Sky Desing Sinerji İnovasyon Arge Tasarım Patent Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bugün artık doğru ya da yanlış, faydalı ya da sonuçta bazen faydasız olsa da

 inovasyon konusunda eğitici birçok seminer, çalıştay, kurum, kuruluş ve danışmanlık şirketi bulunmaktadır.  Ancak bütün bu girişimcilerin yaptıkları, kendilerinin ticari beklentiklerinin birinci sırada tatmin edilmesi koşuluyla, size, sizin kâr beklentilerinizi artırmak için inovatif çözüm ve süreçleri nasıl yaratıp nasıl yönetebileceğinizi öğretmeye çalışmak. skyidesign ise, tam tersi, aç adamın önce açlığını giderecek çözümlere odaklanıp bunu üretip kendisine sunuyor, en kısa zamanda açlığını gidermesine, yenilikçi fikir, süreç, ürün ya da projelerle derhal kârlılığını artırmasına yardımcı oluyor.

Sky Desing Sinerji İnovasyon Arge Tasarım Patent Misyonumuz

MİSYONUMUZ

SkyIDesign Şirketi, birisi içeriden, diğeri de dışarıdan olmak üzere iki önemli ihtiyaca cevap vermek üzere kuruldu. Birincisi, kurucularından birinin çocukluk yıllarından beri ürettiği ve halen de üretmekte olduğu kendi inovatif fikir, ürün ve projelerini piyasaya sunabilmek için, diğeri de, ticari kuruluşların bu alanda duydukları ihtiyaçları tatmin ederek kendi alanlarındaki ürün ve hizmetleri bazen geliştirerek bazen de yepyeni ufuklar açarak onlara derhal kâr sağlayabilecekleri imkanlar ve fırsatlar yaratmak.

Sky Desing Sinerji İnovasyon Arge Tasarım Patent Vizyonumuz

VİZYONUMUZ

skyidesign'in kurucusu ve baş "inovatörü", yurtdışından Ekonomi ve Uluslararası İş İdaresi dalında ihtisası olmasına rağmen, bu alanda da ülkemizin bilinen gruplarından birinde yıllarca çalışırken, tasarımcılığa ve mucitliğe hobi olarak başlayıp bugün bunu esas mesleği haline getirmiş olan, Serhan K. Yaşar'dır. skyidesign, henüz küçük bir şirket olduğundan görev titr'lerinin herhangi bir gereği ya da anlamı olmasa da, kendisine rahatlıkla skyidesign'in CEI'sı diyebilirsiniz. Hayır, tapaj hatası yok, CEO değil, CEI, ve birgün bütün CEO'lar ya aynı zamanda birer CEI olmakla da övünecekler, ya da CEI görevini üstlenmiş bir iş arkadaşlarıyla yanyana oturacaklar.

Takım çalışması

12

Yıllık

Deneyim

20

Güncel

Proje

21

Kişisel

Patentler

9

Yaratıcı

Tasarımlar

the team
T A K I M I M I Z

Biz SkyIDesign ekibi olarak, tutkuyla işimize değer sağlamaya odaklanıyoruz. Deneyimli ve yenilikçi ekibimizle, her birisi kendi alanında uzmanlaşmış ekip üyelerimiz ile birlikte başarı için birlikte çalışıyoruz. İş ortaklarımıza en iyi deneyimi sunabilmek için sürekli olarak gelişiyor ve yenilikçi çözümler üretiyoruz. Her bir projeye özenle yaklaşıyor, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını anlamaya ve en iyi şekilde çözüm üretmeye çalışıyoruz.

bottom of page