Danışmanlar
Danışmanlar

skyidesign, tahminlerin üzerinde adette sektörde ve alanda inovatif fikirler, ürünler, hatta kapsamlı projeler üretebilecek kapasitede olsa da, belki de özellikle bu yüzden, bütün bu alanlarda teknik bilgi ve tecrübe sahibi olması imkansızdır. Ve bu sebeple, gerek kendi fikirlerini geliştirip teyid etmek, gerekse de üçüncü şahıslara sunacağı fikirlerin varsa eksiklerini giderip sunuma hazır hale gelmelerini sağlamak için, çoğu zaman, hatta her zaman, konunun gerektirdiği alanlarda, bu alanların uzmanlarına danışmak, görüş almak, test ettirmek, ya da nadir de olsa, fikri ticari anlamda gerçekleştirilebilir nihai durumuna getirmek üzere işbirliğine girmesi gerekebilmektedir.

Bundan böyle, kendi rızaları alındıktan sonra, bu şekilde bilgi ve tecrübelerine başvurduğumuz değerli danışmanlarımızın adlarını, her zamanki gibi alfabetik sıraya göre, bu sayfada sizlere duyuracağız, ve eğer kendileri arzu ederlerse, iletişim bilgileriyle de beraber. Halihazırda mevcut az sayıda danışmanımızla onaylarını almak için temasa geçme aşamasındayız, en az 5 kişinin rızasını aldıktan sonra bu sayfa güncelleştirilecektir.

Danışmanlar

Ancak belirtmekte fayda gördüğümüz husus, bu sayfada yer alan danışmanlarımız, yeni fikirler bulmak için beyin fırtınası yaptığımız değil, kendi fikirlerimizi danıştığımız değerli dostlarımızdır. Başkalarının fikirlerini (bazen geliştirip) sunduğumuz durumlar olduğunda, bunlar sizlere web sitemizin başka sayfa ve bölümlerinde tanıtılacaktır, mesela şimdilik bu tip işbirliklerini duyurmak için, aşağıdaki sayfayı hazır tutuyoruz:

SİZİN İNOVASYONLARINIZ

Eğer siz de bilgi ve tecrübe sahibi olduğunuz alan(lar)da bize destek olmak ve korkunç (!) hatalar yapmamızı önlemek isterseniz :), lütfen bizimle temasa geçin ve hangi alanlarda bir eksper olduğunuzu da belirterek bize kendinizi tanıtın. Sizinle her konuda bilgi darağcığımızı genişletmek üzere işbirliğine giderek yepyeni sinerjiler yaratmaktan her zaman büyük bir zevk ve şeref duyarız. Dileriz sizi de çok yakında bazılarının isimleri bu sayfada yer alan / alacak olan değerli dostlarımızın arasında görürüz.

Copyright © 2012-2023 SkyIDesign Ltd | Tüm Hakları Saklıdır | KVKK | Gizlilik | Kullanım | İletişim