Pr Ofisi
Pr Ofisi

Bu sayfada, sizlere bu alanda bütün ilişkilerimizden sorumlu olacak olan bir reklam ve tanıtım ajansını tanıştıracakken, son dakikada öyle bir tokat yedik ki, yol yakınken bu sayfayı da "Hazırlık Aşamasında" bırakmaya karar verdik. İyi de oldu, çünkü bu sayede ileride kendi alanında bize çok daha destek olabilecek, bizim sonsuz ufkumuzu, vizyonumuzu ve de yaratıcılığımızı paylaşarak bizimle beraber büyüyecek yeni ve dürüst, saygılı ve saygın bir halkla ilişkiler bürosu ile tanışma ve çalışma imkanına sahip olduk.

Dolayısıyla, yeni kurulmuş ufak bir şirket olduğumuzu, bu yüzden de özellikle başlarda ilgi, bilgi, tecrübe ve PR konusunda yol gösterici çabalarına çok ihtiyacımız olacağını bilerek bize işbirliği teklif edecek, dürüst, çalışkan, sıcak ve samimi ama herşeyden önce kendi insani ilişkilerinde üst seviyelere erişmiş bireylerin yönettiği, İzmir sınırları dahilindeki bir ajans bizim de PR / Hİ ajansımız olmak isterse, lütfen bizimle temasa geçsin, tanışalım, anlaşalım ve bu sayfa onların sayfası olsun. Bekliyoruz.

Çalışacağımız ajanstan, hiçbir zaman bizi olduğumuzdan büyük ya da farklı göstermesi istenmeyecektir. Arzumuz bize yapmacık ya da abartılı bir imaj yaratılması değil, seçtiğimiz kulvarda gerçek bir iletişim yönetimi. Ancak bizi kıskananlara, bizi ve hizmetlerimizi küçümsemeye yeltenenlere ya da bizi baltalamaya çalışacak rakiplerimize karşı kamuoyunun gözünde mangalda kül bırakmayacak cesur ve atılgan bir ajans olmaları tercih sebebidir. Başarılarımızın, yaptığımız her inovasyonun, icadın, projenin hem genel medyada yer bulmasını sağlayabilecek, hem de onlarca değişik sektördeki yeniliklerimizi, ağırlıklı olarak ilgili sektörlere hitap eden kanallarda duyurabilecek, eklektik ve esnek bir ajans, acaba sadece İstanbul'da mı var? Hiç sanmıyoruz. Bize aksini ispat edecek bir ajansın telefonunu bekliyoruz.

Copyright © 2012-2023 SkyIDesign Ltd | Tüm Hakları Saklıdır | KVKK | Gizlilik | Kullanım | İletişim