Basında
Basında

Şirketimiz neredeyse daha kurulmadan önce başvurduğu ve 13-14 Aralık 2007 tarihleri arasında yer aldığı ilk etkinlikle basında yer alma başarısını göstermiş bulunuyor. Bir rivayete göre o günlerde EgeTV'de de bazı görüntülerle yer aldıysa da, bizim tespit edebildiğimiz, 16-22 Aralık 2007 tarihli, Merkez Yayıncılığın haftalık dergisi PARA'nın 35. sayfasında, kısa da olsa etkinliğe katıldığımız projeye de yer verilmiş. Aşağıdaki linkten bu haberi görebilirsiniz. Etkinlik, İzmir'in Ege Üniversitesi'nin bilim ve teknoloji araştırma merkezi EBİLTEM'in bu sene tekrar düzenlediği, "Inno-Venture 2007" Proje Pazarları idi ve yukarıdaki tarihlerde Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi (AKM) salonlarında tüm ziyaretçilere açık olarak gerçekleşti ve burada tam 180 proje yer aldı. Detayları gerek adı geçen dergiden, gerekse de, ilgili link sayfamızdan ulaşabileceğiniz EBİLTEM'in web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bundan sonra katılacağımız etkinlikleri ya da basında çıkacak haberlerimizi takip eden sayfalarda bulacaksınız. Ancak, eğer siz bir yatırımcı, ya da herhangi bir inovatif ürüne, hizmete, projeye, hatta mevcut ürününü geliştirmeye ihtiyacı olan biriyseniz, derhal bizimle temasa geçin, hizmetlerimizi size sunalım, sonra da beraberce haber olalım, medyada ve bu sayfada el ele yer alalım. Ne dersiniz?

Basın ve medya mensubu ziyaretçilerimizden ricamız:

Şirketimizi, faaliyetlerimizi ve yarattığımız inovasyonları haber yaparsanız, lütfen bizi haberdar edin. Hem arşivimizin eksiksiz olmasına yardımcı olabilirsiniz, hem de sizinle ileride belki daha sinerjik işbirlikleri yaratma imkanı bulabiliriz.Teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz. E-Posta

Copyright © 2012-2024 SkyIDesign Ltd | Tüm Hakları Saklıdır | KVKK | Gizlilik | Kullanım | İletişim