Açık Sektörler
Açık Sektörler

skyidesign hernekadar sınırsız denilecek sektörde ve alanda inovatif fikirler, çözümler veya projeler üretebilse de, bunların hayata geçirilmesi için çoğu zaman kendisinin ancak kısıtlı olarak sahip olduğu bir takım teknik bilgi ve becerilere ya da tecrübelere sahip olan çözüm ortaklarına ihtiyaç duymaktadır. Müşterilerinin taleplerini ya da kendi projelerini hayata geçirmek için de bir sonraki aşamada, uygulayıcı ve tedarikçilere (taşeron, subcontractor) ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca, büyük fikirleri ve projeleri beraberce geliştirmek ve realize etmek için de partnerlerle işbirliğine gitmesi her iki taraf için de kârlı, faydalı ve hatta gerekli olabilir.


İlgilenenlerin, aşağıdaki link'ten ulaşabilecekleri skyidesign'in inovatif fikir ve çözümler ürettiği SEKTÖRLER'i incelemelerini ve bu sektörlerden herhangi bir veya birkaçında, gerek skyidesign'e, gerekse de onun müstakbel müşterilerine hizmet ve/veya ürün vermek isterlerse, kendilerini ve kuruluşlarını tanıtan bir email göndermelerini rica ediyoruz. Bu dostlarımızın bilgilerini, ilgili bölge ve sektördeki, ilgili başlık altındaki "ana kaynak" listemize alacak, ilk fırsatta da kendileriyle tanışmak ve beraberce dünyayı daha zengin ve daha yaşanır bir hale getirmek için işbirliğine gidebileceğimiz fırsatları değerlendirmek üzere kendilerini arayacağız.


İşbirliği yaptığımız çözüm ortaklarımız ve dostlarımız bundan böyle ilgili sayfalarda (aksini talep etmedikleri sürece) yer alacaklar, ancak, temsilcilerimize ancak onların onayını aldıktan sonra yer vermeyi daha uygun görüyoruz. Bu arada, skyidesign'le Türkçe dışında şimdilik 3 dilde komünikasyon imkanına sahip olduğunuzu, yakında bu rakamı artıracağımızı da bilmenizi ister, alakanıza teşekkür ederiz.

Copyright © 2012-2023 SkyIDesign Ltd | Tüm Hakları Saklıdır | KVKK | Gizlilik | Kullanım | İletişim