Açık Pozisyonlar
Açık Pozisyonlar

skyidesign daha yeni kurulduğu ve belli bir süre "home-office" düzeyinde işlerini yürüteceği için, bu sistemde beraber çalıştığı ve çalışacağı iş arkadaşlarının da "flexi-time" bazında ve kendi evlerinden çalışması öngörülmektedir. Ancak, tanıtım sürecinin başarıyla sonuçlanmasına bağlı olarak bu durum doğal olarak değişecek ve gene de fazlasıyla neşeli ve yaratıcı bir ortam olacaksa da, nispeten "normal" bir büro/stüdyo düzeninde girilince, ki bu muhtemelen gene İzmir hudutları dahilinde olacaktır, o zaman daha değişik pozisyonların açılması da gündeme gelebilecektir. Bütün bu değişiklikler ve ihtiyaçlar bu sayfada duyurulacaktır.


skyidesign, sinerjik işbirliğine ve maksimum "outsourcing"e inanan bir şirket olsa da, bazı kilit pozisyonların çekirdek kadroda yer almaları kaçınılmazdır. Hernekadar bu kadroların tam titrleri ve görev tarifleri ileride bu sayfada yer alacaksa da, eğer ileride bizimle çalışmak istiyorsanız ve şimdiden başvurunuzu gönderip, ihtiyaç doğması halinde herhangi bir ilan vermeden önce ilk danışacağımız kendi İK arşivimizde yer almak istiyorsanız, lütfen bize her zaman için detaylı ve fotoğraflı bir özgeçmişinizi (CV) gönderebileceğinizi unutmayın. Şimdilik sadece internet üzerinden yapılacak müracaatlar bilgi bankamıza alınacaktır. Alakanıza teşekkür ederiz.

Açık Pozisyonlar

Bugün için, kendi evinden ve part-time çalışarak, skyidesign'e "araştırma asistanı ve yönetici asistanı" olarak yardımcı olabilecek, iyi derecede İngilizce bilen, her gün en az 1-2 saat mesai saatleri dahilinde ve 2-3 saat da dilerse mesai saatleri haricinde çalışarak o gün verilen görevlerin sonuçlarıyla beraber raporunu verebilecek, iş takipçisi ve iş bitirici karakterde bir bayan asistana ihtiyaç duyulmaktadır. Şehir içinde bazı toplantılara katılabilme imkanı olanlar tercih edilir, ancak, bu kesin bir şart olarak algılanmamalıdır.


Halihazırdaki Eleman İhtiyacımız:

Bu aşamada ayrıca, "leb demeden leblebiyi anlayabilen" ve "o daha leb'i çizerken görenlerin leblebiyi anlayabildiği" freelance, yani serbest ve evinden (ya da ?) çalışacak, 3 boyutlu çizimler ve fotoğraf realitesinde görsel çalışmalar yapabilecek bir grafiker arkadaşla tanışmak istiyoruz. Ayrıca patent başvurularımızın çizimlerini de yapabilecek olması tercihimizdir.


Her iki pozisyon için de ilgilenenlerin bize gerekli evrakları ve koordinatlarını e-posta yoluyla ulaştırmalarını bekliyoruz.

Aşağıdaki link'den ulaşacağınız sayfada, skyidesign'in (şimdilik) ilgilendiği alanları ve sektörleri öğrenebilirsiniz. Bu bilgi, hem, asistan açısından, ne tür araştırmalar yapılabileceğinin anlaşılması, hem de, grafiker açısından ne tür konularda çizimler ve projeler hazırlamak gerekeceğinin anlaşılması açısından çok faydalı olabilir.

Copyright © 2012-2024 SkyIDesign Ltd | Tüm Hakları Saklıdır | KVKK | Gizlilik | Kullanım | İletişim