Serbest Yaratıcılar
Serbest Yaratıcılar

skyidesign'in en kısa zamanda hayata geçirmeyi planladığı bir diğer ve çok önemli proje de, gerek reel gerekse de sanal ortamda, Serbest Yaratıcıları, yani İngilizce tanımıyla "Freelance" çalışan tüm yaratıcıları bir araya getirmek.


Yaratıcılar tanımı altında, endüstri, grafik, web, moda, dekorasyon, iç ve genel mimari, yazılım, elektronik ve diğer tüm tasarımcıları, fotoğrafçıları, reklamcıları, desinatörleri, inovatörleri ve serbest çalışarak beceri ve sanatını ticari anlamda değerlendirmek isteyen herkesi sayabiliriz. Bu projeyle ilgili gelişmeleri, projenin kendi web sitesi hayata geçene kadar bu sayfadan takip etme imkanı olacaktır. Bu gerçekleştiğinde de bu durum gene bu sayfadan ilgililere duyurulacak ve potansiyel üye ve müşterilerin o siteye yönlendirilmesi sağlanacaktır.

Serbest Yaratıcılar

Bu amaçla oluşturulmuş bazı gruplar ve web siteleri olduğunun ve de bunların maalesef eksik aksak yönlerinin de olduğunun farkındayız. skyidesign'in projesi, mevcut durumu gözönüne alarak, ve daha iyisini yapmayı, daha kolay yollarla üyelerine ve onların müstakbel müşterilerine faydalı olmayı amaçlamaktadır yoksa skyidesign'in inovasyon önderi olmasının ne anlamı kalırdı?

skyidesign, bu projenin gerçekleşmesi için "gönüllü olarak çalışacak gönüllüler" aramaktadır. (Hayır, bir cümle düşüklüğü söz konusu değil, teşekkürler.) Eğer siz de yukarıdaki gruba dahil, serbest çalışan bir bireyseniz, ya da web, yönetim, pr, organizasyon, sekreterya konularında deneyimliyseniz ve bu projeye katkı koymak istiyorsanız, lütfen bize bir email atarak kendinizi ve yapabileceğiniz katkıyı anlatın. Birlikten güç doğar, belki de biz beraberce buzdağlarını kutuplara geri gönderebiliriz.

Copyright © 2012-2023 SkyIDesign Ltd | Tüm Hakları Saklıdır | KVKK | Gizlilik | Kullanım | İletişim