Açık Bölgeler
Açık Bölgeler

skyidesign Türkiye'mizin İzmir ilinde kuruldu ve merkezi şimdilik İzmir ve Ege bölgesi olsa da, verdiği hizmet türü danışmanlık olduğundan ve bu hizmetin "beyin takımı" da iki ayağı üzerinde her yere ulaşabileceği için, ancak, her yerde aynı zamanda bulunup, her şeyin farkında olmasının da doğal olarak imkansız olmasından dolayı, bugün için İzmir dışındaki her bölgede, ki buna skyidesign'in hizmetlerine ihtiyaç duyulabilecek yurtdışındaki ülke ve bölgeler de dahil, temsilciler, çözüm ortakları ve tedarikçiler aramaktadır. Doğal olarak ilişkiler geliştikçe bambaşka sinerjiler de yaratılabilecektir.


Potansiyel müşterileri skyidesign'e yönlendirmek başta olmak üzere (Temsilcilik), belli bir bölgedeki, ki bu bölgenin İzmir'e uzak olacağı ve lojistik açıdan bazı ürün ve hizmetlerin götürülmesinin mümkün ya da rantabl olmadığı durumlarda, yöresel müşterilere sunulan inovatif çözümlerin realizasyonunda (çözüm ortağı, partner veya tedarikçi olarak) işbirliği yapabilecek dostlar aranıyor. Hangi sektörlerin (şimdilik) ilgi ve faaliyet alanımıza girdiğini aşağıdaki linkten ilgili sayfaya ulaşarak öğrenebilir ve skyidesign'in inovasyonda ikinci bir Rönesans yaratacak bu projesine ortak olmak istiyorsanız bizimle öncelikle kendinizi tanıtan bir email göndermek suretiyle temasa geçebilirsiniz.


Bizimle işbirliği yapan çözüm ortaklarımız ve dostlarımız bundan böyle ilgili sayfalarda (aksini talep etmedikleri sürece) yer alacaklar, ancak, temsilcilerimize ancak onların onayını aldıktan sonra yer vermeyi daha uygun görüyoruz. Bu arada, skyidesign'le Türkçe dışında şimdilik 3 dilde komünikasyon imkanına sahip olduğunuzu, yakında bu rakamı artıracağımızı da bilmenizi ister, alakanıza teşekkür ederiz.

Copyright © 2012-2023 SkyIDesign Ltd | Tüm Hakları Saklıdır | KVKK | Gizlilik | Kullanım | İletişim