Kurumsal
Kurumsal

Bugün için alt sayfaları ve bölümleri olmayan bu başlık altında, yakında, hem ilgili yasalar çerçevesinde hem de kendi şeffaflık politikalarımız doğrultusunda, sponsorlarımızı, partnerlerimizi ve ilgi duyan herkesi bilgilendirmek amacıyla gerekli göreceğimiz her türlü şirket haberleri, tablolar, kararlar, raporlar ve duyurular yer alacaktır. Böylece herkesin skyidesign'i daha iyi tanıması ve yaratmak istediğimiz sinerjilere ortak olması tek beklentimizdir.

skyidesign için önce dünya ve insanlık yararına işler yapmak, sonra kâr etmek ve ortaklarına para kazandırmak gelir. Bu yüzden de gözünü para hırsı kaplamış, en kısa zamanda milyonlarca dolar kazanmak için gece gündüz "Secret" gibi kitapların oto-beyin yıkama yöntemlerinden bile medet uman dar görüşlü bazı insanların ortaklık taleplerini, yapabilecekleri finansal katkılara rağmen bugüne kadar reddettik. Bu hep kamu yararına çalışıp hiç para kazanmayacağız anlamına mı geliyor? Hayır, aksine, projelerimiz ve hizmetlerimizle hem de çok büyük paralar kazanacağız, ama biz bu kazancımızı hep daha büyük ve daha faydalı işler, daha kapsamlı ve kreatif projeler gerçekleştirebilmek için realize edeceğiz ve bunun için kullanacağız, nihai amacı mal mülk edinmekten başka birşey olmayan birkaç ortağa yedirmek için değil. Bizim için bu 1,2,3 kadar net ve basit.

Gerekli olduğu anda yaratacağımız intranet çerçevesinde ve bazı bölümlerine şifre ile ulaşılabilecek olan bu kurumsal bilgi bankası bugün için doğal olarak yeni kurulmuş şirketimiz hakkında, herkesin artık internet üzerinden ilgili resmi sitelere girerek ulaşabileceği bilgilerden daha fazlasını içermiyor. Ancak, bu durum değişince, e-bülten adres bankamızda kaydı olan dostlarımıza gerekli duyurular yapılacaktır.

Copyright © 2012-2024 SkyIDesign Ltd | Tüm Hakları Saklıdır | KVKK | Gizlilik | Kullanım | İletişim