Gizlilik
Gizlilik

Yeni ve kendi inovatif fikir, buluş ya da projelerimizi gerek danışmanlara gerekse de yatırımcı olabilecek üçüncü şahıslara ve girişimcilere anlatmadan önce, imzalamalarını istediğimiz, İngilizce'de "Confidentiality & Non-Disclosure Agreement" (NDA) diye adlandırılan "Gizlilik Sözleşmemizin" bir örneği incelemeniz için aşağıdaki linkte tetkiklerinize sunulmaktadır. Sizlerin, işbirliği amacıyla fikirlerinizi bize açmak istemeniz durumunda, bizim de önceden imzalamaya hazır olduğumuz benzer bir anlaşma mevcuttur ve talebiniz üzerine görüşme öncesi size bu anlaşma da takdim edilecektir.

Not: Aşağıdaki linki tıkladığınızda Gizlilik Sözleşmesi pdf formatında ve yeni bir sayfada açılacaktır. Sözleşmeyi okuduktan veya incelemek ya da imzalamak üzere bir kopyasını veya çıktısını aldıktan sonra bu sayfaya dönmek için o sayfayı kapatmak yeterli olacaktır.
 

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Önemli Not: Ekte tetkiklerinize sunduğumuz "Gizlilik Sözleşmesi", kendimiz ve avukatlarımız tarafından sadece skyidesign ve kurucusu için hazırlanmış olup, her hakkı mahfuzdur, üçüncü kişiler tarafından ve skyidesign'in yazılı izni olmadan başka amaçlar için kullanılması veya değiştirilmesi kesinlikle yasaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Gizlilik Sözleşmesi PDF İndir

Copyright © 2012-2023 SkyIDesign Ltd | Tüm Hakları Saklıdır | KVKK | Gizlilik | Kullanım | İletişim