Sizinkiler
Sizinkiler

skyidesign ve arkasındakiler, hernekadar sayısız sektörde ve alanda her saniye yeni ve inovatif bir fikir üretebilecek kapasitede olsalar bile, bu günümüzün inovasyon denizinde ve insanların beyin gücüne kıyasla, sadece okyanusta birkaç damlayla karşılaştırılabilir. Gerek ülkemizin dahi ve girişimci beyinlerinde ve bireylerinde, gerekse de, dünyada ve ülkemizle ya da kendi aralarında işlerini inovasyonla geliştirmek isteyebilecek kişi ve kurumlarda, her saniye onlarca inovatif fikir ve proje üretilmektedir.

Bu fikirlerin pek çoğu ya unutulmakta, ya üretenin işine yaramadığı veya üreten onu ne yapacağını bilemediği için heba olmakta, ya da mali ve/veya teknik gücü yetmediği için hayata geçirilememekte, bazen de denense bile fikrin mükemmelliğine rağmen başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. Bildiğiniz gibi, skyidesign, kendi fikir ve projelerini girişimcilerle buluşturmak ve yeni inovasyonlar arayan kişi ve kuruluşlara da bu alanda hizmet vermek üzere kuruldu. Hizmette sınır yoktur diyemesek de, inovasyonda sınır yoktur diyebiliriz ve bunun üzerine de, neden bizim halihazırda kendimiz için geliştirmekte olduğumuz tanıtım ve iş kanallarına ve sistemlerine bizim aklımıza gelmeyen inovasyonları, yani sizin inovasyonlarınızı da entegre etmeyelim ki, diye düşünebiliriz.

Sizinkiler

Yani, dilerseniz, belli anlaşmalar, prensipler ve işbirlikleri çerçevesinde, siz de kendi inovatif fikir, buluş, ürün, proses, proje ve konseptlerinizi skyidesign'in portföyüne ilave etmemizi isteyebilirsiniz ve kendi network'ümüz içerisinde, inovasyonları tanıtım ve girişimcilerle buluşturma faaliyetlerimizde, sizin "eserinizin" de yatırımcı veya girişimci bulma ve hayata geçirilme şansı olabilir.

skyidesign, ne kadar çok konuda inovatif fikirlerin varlığından haberdar olursa, o kadar çok "eşleştirme" sağlayabilir. Dolayısıyla, eğer kendi inovasyonlarınızın bu piyasaya sunulması konusunda skyidesign ile maddi ve manevi bir işbirliğine girmek istiyorsanız, lütfen bizi arayın, size bu konudaki prosedürümüzü izah edelim ve yola koyulalım.

Copyright © 2012-2023 SkyIDesign Ltd | Tüm Hakları Saklıdır | KVKK | Gizlilik | Kullanım | İletişim