Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Amerika'da, "we are a one stop shop for all your needs" diye, hemen herşeyin kendilerinde bulunabileceği iddiasında olan bazı dükkanların kullandıkları yerleşmiş bir slogan vardır. Tabii bu imkansızdır ama burada ima edilen "herşey", insanların gündelik hayatlarında ihtiyaçları olan herşey anlamındadır. Bizler ise skyidesign'i kurarken, bu slogandan yola çıktık, ama bir farkla; biz, girişimcilerin "inovasyon üzerine herşeyi" bizde bulabilmelerini amaçlıyoruz. Bugün için belli bazı sektörlerde, yarın belki de her sektörde...

skyidesign, herşeyden önce, bazıları yılların birikimi olan (ve bu arada da onlarcasını başkalarının kendisinden önce realize etmesine göz yummak zorunda kalmış olduğu), ama hemen hergün bir ya da birkaç yenisini bu uçsuz bucaksız listeye eklemeye devam ettiği, kendi inovatif fikir, buluş, ürün, ticari hizmet, iş konseptleri ve projelerinin fikri mülkiyet haklarını koruma altına aldıktan sonra, bunları vizyon sahibi girişmci ve yatırımcılara, hayata geçirilmeleri için sunacaktır. Tabii ki belli finansal ya da ayni (ortaklık, barter, vb.) karşılıklar beklentisiyle. Bu tür tekliflerimizi Menü'den "Patentler", "Projeler" ve "Teklifler" başlıkları altında bulabilirsiniz.
Hizmetlerimiz

skyidesign, ikinci aşamada, ki bu bugün bile olabilir, inovatif çözümlere, ürün, fikir, proje ya da konseptlere ihtiyacı olan girişimcilere ve de özellikle KOBİ'lere, 24/7 yani bir anlamda "nöbetçi inovatör" olarak hizmet vermeye çalışacaktır. Mevcut hizmet ya da ürünleri olgun, doymuş ya da teknolojik olarak gelişmiş pazarlarda başlardaki getiriyi sağlamaktan uzak kalmış, ya da ürün gamını kendi sektöründe ya da yan sektörlerde genişletmek isteyen birçok sektördeki kurum ve kuruluşlara, "ücretsiz" danışmanlık bazında hizmet sunacak olan skyidesign, talep edilirse, önereceği çözümlerin ilerideki gelişim ve genişletilmesinde de yardımcı olmaya devam edecek ve sayesinde yaratılan ilave ve yüksek kârlılığın sürekliliğini de garanti etmeye çalışacaktır.
 
skyidesign'in önereceği inovatif çözüm ya da projeler, çoğu zaman talep eden kurumun mevcut hizmet ya da üretim sistemlerine entegre edilebilir nitelikte olacak ve bu kurumun ya da kuruluşun kapasitesi dahilinde ya da çok cüzi geliştirmelerle mevcutlara entegre edilebilecek düzeyde olacaktır. Ancak bazen de, eğer bu olanak dahilinde ve çok daha büyük bir başarı ve kâr realizasyonu vaadediyorsa, mevcut oluşumların dikey ya da yatay entegrasyonu çerçevesinde, önerilen çözümler yepyeni oluşumlar da olabilir. Çok basit bir örneklemeyle, bir restoranın üst katını diskoteğe dönüştürmek birinci gruba, bir butik-otele dönüştürmek ise, ikinci gruba dahil bir öneri olarak görülebilir. Tabii, öneriler mevcut konjönktüre de uygun olacaktır ve realizasyon aşamasında desteklerimiz sürecektir.
 
skyidesign, apolitik ve küresel bir çizgidedir, ancak, (equilibrium) dengeye inanan bir zihniyeti benimsediği için, ve de gençlere yönelik yeteri kadar teşvik olduğuna da inandığından, kuruluşundan itibaren belirsiz bir süre için kadın girişimcilere pozitif ayrımcılık uygulamaya karar vermiştir. Şartlara göre değişecek bu kararlılığımızın detaylarını ancak proje bazında belirleyebileceğimizden, ilgilenen ve inovatif ürün ya da projelere ihtiyacı olan kadın girişimcilerin bizimle irtibata geçmelerini bekliyoruz.

Copyright © 2012-2023 SkyIDesign Ltd | Tüm Hakları Saklıdır | KVKK | Gizlilik | Kullanım | İletişim